Aerial Yoga

Czym jest Aerial Joga?

Wspaniale, że tu jesteś! To pierwszy krok, żeby oderwać się od ziemi.

Aerial joga to stosunkowo nowa technika, która powstała na początku XXI wieku w Stanach Zjednoczonych. Łączy jogę, stretching i pilates z elementami tańca w powietrzu.
Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych, pięknych kolorystycznie szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym bezpiecznym ciężarem ciała i doświadczać pozycji nieosiągalnych z pozycji statycznych na macie. Ten wymiar ćwiczeń nie tylko świetnie uelastycznia ciało, ale i wspaniale rzeźbi mięśnie głębokie. Niesamowite jest to, że można ćwiczyć ją na różne sposoby, tworząc swój wyjątkowy styl…

„Każdy potrafi latać, tylko nie każdy spotkał jeszcze osobę, która pomoże mu wystartować”

Jesteś u nas pierwszy raz?

Zacznij od kursu dla początkujących – cykl 8 zajęć od podstaw.

Jak zacząć?

Ścieżka Aerial Jogi to 8 zajęć kursu dla początkujących i kontynuacja praktyki podczas regularnych stałych zajęć wg. rozkładu zajęć

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Aerial Jogą?

Zapisz się na najbliższy kurs aerial jogi

Jak się przygotować, co zabrać?

Weź ze sobą dopasowany strój do ćwiczeń zakrywający kolana i pachy . Ćwiczymy bez biżuterii, spinek do włosów i zegarków.

Matę do jogi.
Nie masz swojej maty? Nic nie szkodzi, możesz wypożyczyć matę na recepcji (koszt: 5 PLN) lub kupić jedną z naszych ulubionych i ekologicznych mat Jade - również na miejscu.

Na zajęciach ćwiczymy boso - obuwie ani skarpetki nie są potrzebne.

Kto prowadzi?